درب اتوماتیک شیشه ای

شرکت درب اتوماتیک شیشه ای

شرکت درب اتوماتیک شیشه ای

 

شرکت درب اتوماتیک شیشه ای به شما انواع و اقسام محصولات با قابلیت های مختلف را ارائه می دهد و می توانید از آن ها بهره بگیرید. درب اتوماتیک با توجه به موارد گوناگون شما می توانید از آن ها بهره بگیرید. درب ها یک سری قابلیت های مختلف دارند، شما می توانید از آن ها استفاده کنید.

درب اتوماتیک شیشه ای یکی از محبوب ترین محصولات در حال حاضر به شمار می رود که بدون تکان دادن دستگیر و به صورت خودکار باز و بسته می شود. امروزه درب اتوماتیک شیشه ای کاربرد زیادی دارد و یکی از محبوب ترین و پرکاربردترین ها به شمار می رود قطعات تشکیل دهنده درب شیشه ای از جمله اپراتور، شیشه سکوریت، کاور آلومینیوم و نمای آن به شمار می ‌رود که خود اپراتور از قطعاتی مانند موتور، قفل برقی، باتری، استابلایزر یا منبع تغذیه تشکیل شده است.

درب اتوماتیک، در حال حاضر به عنوان یکی از مهم‌ترین محصولات به شمار می رود که به فضا و حد زیادی می دهد و دارای بخش های مختلفی است که هر کدام از آن ها کمک زیادی می‌کند. درب های اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی، روشی است که برای عرض های کم و یا ابعاد بزرگتری دارند به تردد نیاز داشته و می توانید از آن ها بهره بگیرید امروزه این درب ها با توجه به ساختار و کارایی که دارند.

 

قیمت درب شیشه ای اتوماتیک

 

درب اتوماتیک شیشه ای به شما یک سری موارد را ارائه می دهد. شما می توانید در نظر داشته باشید که چطور می توانید از آن ها بهره بگیرید. قیمت درب شیشه ای به یک سری عوامل بستگی دارد و شما می توانید بهره بگیرید:

 

 • مهم ترین عاملی که در تعیین قیمت درب شیشه ای تاثیر دارد نوع پکیجی که شما انتخاب می کنید. برندهای درب شیشه ای هر یک دارای مشخصات واحد خود هستند. به همین دلیل درب ها اهمیت زیادی دارند و هر یک از آن ها به باز و بسته شدن درب، ارتفاع و سرعت، امکانات لازم و گارانتی بستگی دارد.
 • درب های شیشه ای اتوماتیک از انواع گوناگونی از فریم ها برخوردار می باشند. فریم ها در چند مدل باریک و پهن، فابریک و غیر فابریک و الکترواستاتیک یا رنگ پودری تولید می گردند.
 • فریم های می توانند به صورت کاور و ورق های استیل به رنگ های گوناگون پوشانده می شوند.
 • ابعاد و میزان متراژ شیشه به کار گرفته شده در آن ها اهمیت زیادی دارد.
 • ایجاد طرح روی شیشه ها می تواند متفاوت باشد به همین دلیل از نظر قیمت تاثیر گذار می باشند.
 • رنگ های گوناگون روی شیشه سکوریت نصب می شود به نوعی روی قیمت درب ها موثر می باشند.

 

مهم ترین عوامل در درب شیشه ای

 1. برند شیشه ای
 2. طراحی و شکل ظاهری
 3. ابعاد و جنس شیشه
 4. کیفیت قطعات
 5. سنسور درب
 6. رنگ شیشه
 7. نوع فریم
 8. ابعاد و اندازه درب
 9. تعداد رفت و آمد از درب

 

معیارهای اصلی درب اتوماتیک

درب های اتوماتیک در حال حاضر اهمیت زیادی داشته و دارای قابلیت هایی بالایی می باشد. درب ورودی مدل های گوناگونی دارد و هر کدام از آن از اهمیت زیادی برخوردار است. درب های اتوماتیک از قطعات گوناگونی تشکیل شده است که هر یک از موتور الکتریکی، سیستم انتقال نیرو، مرکز کنترل هوشمند، ریل و کاور، سنسورهای شناخت حرکت، ریموت، فریم و …تشکیل شده است.

 

ابعاد درب شیشه ای

اندازه گیری درب شیشه ای، به این شکل می باشد که شما به مجموعه مد نظر درخواست سفارش می دهید و می توانید از آن ها بهره بگیرید و شما می توانید از آن ها استفاده نمایید. برای بررسی کردن درب های باید از مشورت و مشاوره کارشناس مد نظرتان بهره مند شوید. آن ها به شما خدمات مناسبی را ارائه می دهند.

 

درب اتوماتیک یعنی چه؟

درب به عنوان بخش اصلی و ارتباط دهنده یک ساختمان با مکان مورد توجه می باشد، به صورتی که از گذشته تا الان در روند شکل گیری و تحول آن ها تغییرات زیادی داشته است، در حال حاضر با پیشرفت فناوری و کمک به زندگی در جوامع بشری اهمیت داشته و درب ها به شکل گذشته و قدیم از خودش از دست داده و با تکامل با آن به صورت خودکار می باشد.

 

درب شیشه ای چه مزایایی دارد؟

 • صرفه جویی در انرژی
 • زیبایی منحصر به فرد
 • ایجاد امنیت بالا
 • زیبا سازی نمای ظاهری ساختمان
 • سهولت در تردد برای استفادکنندگان
 • عایق بندی حرارت و صدا
 • رعایت نظافت محیط به دلیل عدم برخورداری افراد با شیشه ای

 

نگاهی به قفل درب اتوماتیک

بهره گیری از قفل های الکترونیکی در جاهای مسکونی و تجاری از مزایای زیادی برخوردار است، آن ها این فرصت را به افراد گوناگون می دهند که حتی بدون کلید هم از آن ها بهره بگیرید. همین طور این قفل ها از راه دور و از طریق ابزارها و برنامه های هوشمند می توان در نظر داشت.

ایمنی این قفل ها به نیازهای شخصی و دارایی های شما ارتباط دارد. این به این دلیل است که طیف زیادی از قفل ها سبب می شوند تا ایمن سازی به خوبی صورت بگیرد. شما می توانید از آن ها بهره گرفته و استفاده زیادی ببرید. به همین دلیل به شما کمک بالایی می کنند.

 

بعضی از مزایای قفل درب اتوماتیک

 • با کلید نمی توان آن ها را حل کرد.
 • شما می توانید به راحتی از آن ها بهره بگیرید.
 • هر فردی که به محیط وارد می شود را می توانید پیگیری نمایید.
 • بیشتر این قفل ها از طراحی زیبا بهره مند هستند.

 

بهترین روش خرید درب 

شما می توانید با توجه به درب شیشه ای از یک سری فاکتور ها و عوامل مختلف بهره مند شوید. شما می توانید درب های گوناگون را تهیه کنید بدون آن که نیاز باشد تا بخواهید به جاهای مختلفی بروید. بهترین روش خرید درب شیشه ای برای شما خرید اینترنتی است. قیمت خرید اینترنتی نسبت به خرید های حضوری برای شما مقرون به صرفه تر می افتد و همین طور شما می توانید از آن ها به شکل مناسب استفاده کنید.

از طرفی در خرید اینترنتی نیازی نیست تا بخواهید به جاهای مختلف بروید و در کم ترین زمان ممکن می توانید از موارد گوناگون بهره مند شوید. یک سری عوامل دیگر هم به شما کمک بالایی در خرید های آنلاین می کنند. اولین آن این است که بتوانید از آن ها استفاده نمایید.

 

بهترین مرکز خرید درب شیشه ای

شما می توانید انواع و اقسام درب شیشه ای را با قیمت مناسب تهیه کنید، تمامی این موارد برای شما اهمیت زیادی دارند؛ اما بهترین آن این است که شما بتوانید از آن ها استفاده کنید. از این رو قابلیت های مختلفی برایتان وجود دارد که خرید های اینترنتی در اختیار شما می گذارد. در نتیجه برای خریدها می توانید از عوامل دیگر استفاده کنید. خرید اینترنتی در کوتاه ترین زمان ممکن به شما یک سری قابلیت ها می دهد. هر کدام از آن ها به شما کمک می کند تا در زمان کم بتوانید به خوبی ازشان بهره مند شوید، پس بهترین کار این است که برای خرید درب شیشه ای به سراغ مجموعه های معتبر بروید.

 

جمع بندی

شرکت درب اتوماتیک شیشه ای اهمیت زیادی دارد، هر چه شرکت ها و مجموعه ها به شما خدمات بهتری بدهند، شما می توانید از این مجموعه ها با بهترین خدمات و قیمت ها یک سری موارد را در نظر داشته باشید. شرکت درب اتوماتیک شیشه ای نوین تکنیکال به شما انواع و اقسام محصولات و خدمات را ارائه می دهد و شما می توانید به نحو احسن از آن ها بهره مند شوید. نوین تکنیکال پیش از خرید به شما مشورت و مشاوره ارائه داده و پس از خرید هم به شما قابلیت های زیادی می دهد تا بتوانید از آن ها استفاده کنید. در نتیجه شما می توانید از آن ها به خوبی بهره مند شوید.

 

سوالات متداول درمورد درب شیشه ای

قیمت خرید درب اتوماتیک چقدر است؟ شما می توانید انواع و اقسام درب ها را با قیمت مناسب تهیه کنید به شرط این که به سراغ مجموعه های معتبر بروید.

 

نحوه خرید درب شیشه ای به چه صورت است؟ شما می توانید درب ها را با قیمت مناسب از نوین تکنیکال تهیه کنید.

 

بهترین روش خرید درب شیشه ای چیست ؟ بهترین روش خرید درب شیشه ای به صورت اینترنتی می باشد. شما می توانید این درب ها را به صورت آنلاین تهیه نمایید.

 

نوین تکنیکال چه ویژگی هایی دارد؟ نوین تکنیکال به شما محصولات مناسب ارائه می دهد که از جمله آن ها می توان به درب شیشه ای و …. اشاره کرد.

 

برای امتیاز دادن کلیک کنید